Teslimat Bilgileri

Sipariş ettiğim ürünler elime ne zaman ulaşır?

Hafta içi saat 15:00'dan önce verilen tüm siparişleri aynı gün kargoya teslim edip gönderiyoruz.* Siparişiniz, tercihinize göre MNG Kargo, Aras Kargo veya Yurtiçi Kargo aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

Cumartesi günleri kargo şirketleri yarım gün çalıştığı için saat 10:00'dan önce verilen siparişleri aynı gün kargoya teslim ediyoruz. Bu siparişlerin size teslimi ise bulunduğunuz şehre göre Pazartesi veya Salı günü yapılımaktadır. Cumartesi öğleden sonra ve Pazar günleri verdiğiniz siparişleri ise Pazartesi günü kargoya teslim ediyoruz.*

* Bizim kargoya teslim süremiz ve kargo şirketinin ürünleri size teslim süresi taahhüt niteliğinde olmayıp yalnızca fikir vermesi amacıyla paylaşılmıştır. Yasal düzenlemeler gereği ürünlerin teslimi için taahhüt edilen süre siparişten itibaren 30 gündür.

 

Kargomun durumunu ve nerede olduğunu nasıl öğrenebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiği gün, saat 19:00 civarı, eposta veya SMS kanalıyla kargo takip numarası size otomatik olarak ulaştırılmaktadır. Herhangi bir sebeple takip numarası elinize ulaşmadıysa lütfen bizimle iletişime geçin. Takip numaranızı biliyorsanız MNG Kargo takip sayfasındanAras Kargo takip sayfasından veya Yurtiçi Kargo takip sayfasından kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

  

Yurtdışına ürün gönderimi yapıyor musunuz?

Uzun gümrük işlemleri ve bekleme süreleri nedeniyle KKTC ve yurtdışı ülkelerine ne yazık ki ürün gönderimi yapamıyoruz.