İptal, İade ve Garanti Koşulları

Sipariş İptali

Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi kolaylıkla iptal ettirebilirsiniz. Bazen yoğunluktan mailler geç kontrol edilmektedir. Ürünün kargoya verilmiş olma ihtimali ortaya çıkmaktadır. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir. Ürün kargoya verilmişse kargo ücreti veya ücretleri kesilerek iadesi yapılır.

Ürün İadesi

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde, Mesafeli Satış Sözleşmemizdeki cayma hakkı uyarınca koşulsuz olarak gıda ürünü dışında değerlendirilen ürünlerin iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, iade süreniz 30 gündür. 27.11.2014 tarihli TKHK mesafeli sözleşmeler yönetmeliği uyarınca, son kullanma tarihi geçebilecek, ve iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için gıda ürünü sınıfında değerlendirilen ürünlerin iadesi veya değişimi kabul edilmemektedir.

Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilememektedir.

İade için istediklerimiz

  • İade Edilecek Ürün
    • Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
    • İade edilecek ürünün, 30 gün içerisinde teslim alındığı şekilde orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
  • İade Edilecek Ürünün Faturası
    • İade işlemi için ürünün faturasının gönderilmesi gerekmektedir.
    • İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası kesilmesi gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürünler anlaşmalı kargo firmalarımızla gönderildiği taktirde, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Kalite Güvence departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 1-7 gün içerisinde hesaba yansımaktadır.

Garanti Koşulları

Sitemizde satılan tüm ürünlerin Türk Gıda Kodeksi'ne uygunluğu Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından tescillenmiştir. Tamamı Avrupa'da üretilen ürünlerimiz dünyadaki en üst kalite markalar arasından seçilmiştir. Ürünlerimiz gıda maddesi olduğu için Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın garanti belgesi kapsam ve koşulları dışındadır. Fakat siz müşterilerimiz için uygun saklama koşulları sağlandığı sürece, son kullanma tarihine kadar sattığımız tüm ürünlere memnuniyet garantisi sunuyoruz.